deezee-czerwone-szpilki
Elegancki styl

Genialne czerwone szpilki – jak wybrać najlepsze?

Bez wątpienia czerwone szpilki to ten rodzaj butów, który zapewnia tak zwany efekt wow. Każda stylizacja uzupełniona o czerwone szpilki prezentuje się o niebo lepiej i bardziej wieczorowo. Modne szpilki na Sylwestra to bardzo często buty właśnie w kolorze czerwonym, na przykład z naturalnej lakierowanej skóry lub też w wydaniu brokatowym. Jak wybrać najlepsze buty tego typu i na co zwracać uwagę podczas zakupów? Poniżej garść przydatnych podpowiedzi.

Komfortowe i wygodne szpilki


Nawet jeżeli kupuje się czerwone szpilki nie ze skóry naturalnej, warto zwrócić uwagę na sposób wykończenia wnętrza butów. Najlepiej sprawdzają się buty wyłożone w środku skórą naturalną. Aby poprawić komfort noszenia tego typu butów, można wymienić wkładkę na skórzaną wkładkę, którą z łatwością kupi się w sklepie obuwniczym lub drogerii. Dzięki temu nawet budżetowe szpilki ze skóry ekologicznej staną się super wygodne, będzie można w nich dosłownie przetańczyć całą noc.

Wysokość obcasa i kształt czubka


Modne szpilki na Sylwestra to bardzo często buty na niebotycznych obcasach i z bardzo wąskim czubkiem. Takie buty rzeczywiście prezentują się niezwykle efektownie i bardzo wydłużają nogi. Są perfekcyjne dla kobiet o raczej szczupłych stopach. Jeżeli nie ma się wprawy w chodzeniu w tego typu butach, lepszym wyborem będą szpilki na odrobinę niższym obcasie, które mają też bardziej zaokrąglony czubek. To szpilki perfekcyjne dla pań o raczej szerokich stopach. Pożądana wysokość obcasa to od 6 do 9 cm wysokości. Taka szpilka daje doskonały efekt wydłużenia nóg, ale jednocześnie nie jest tak bardzo męcząca. Wystarczy przestrzegać tych kilku reguł, aby nadać raczej budżetowe czerwone szpilki z niższej półki cenowej były najwygodniejszymi butami na Sylwestra.

Możesz również polubić…