torebki sklep
Torebki na każdą okazję

Modne torebki dla kobiet

Torebki to klasyczny dodatek każdej kobiety i trudno wyobrazić sobie bez nich udane stylizacje. Dodatkowo przecież torebki pomieścić muszą tak wiele! To dlatego, wybierając nową torbę, zawsze należy wziąć pod uwagę jej funkcjonalność i pojemność, a dopiero później wygląd i modę. W tym sezonie warto jednak wiedzieć, jakie modne torebki damskie będą cieszyły się szczególną uwagą i zdecydować się na jeden z modeli. 

Jakie modne torebki będą królować w tym sezonie?

Z całą pewnością prawdziwym strzałem w dziesiątkę będą torebki w odcieniach fluo. Żywe kolory całkowicie przejęły wybiegi mody oraz nadmorskie kurorty i znaleźć można je na każdej części garderoby. Fluo torba na pewno będzie przyciągać wzrok i będzie ciekawym akcentem nawet najprostszej stylizacji. Wystarczy bowiem połączyć ją ze zwykłą białą koszulką i jeansami, aby stworzyć stylizację na miarę modowych czasopism. 
Doskonałym wyborem będą też torebki z czarnej, gładkiej skóry. Takie coraz częściej można znaleźć nawet u polskich projektantek. Model ten nie powinien być zbyt duży. Idealna skórzana torebka powinna być niewielka i mieścić tylko najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak telefon, czy szminka.
Dobrym wyborem, jeśli chodzi o modne torebki damskie, z całą pewnością będą też kopertówki. Pasują one do letnich, zwiewnych stylizacji, ale należy pamiętać, że i w tym przypadku nie pomieści ona zbyt wiele. Opcjonalnie można doczepić do niej złoty lub srebrny łańcuszek, dzięki czemu będzie w pełni wygodna podczas jej użytkowania. 
Wybierając torebkę, warto zwrócić też uwagę na motyw panterki. Króluje on na wybiegach już od kilku sezonów i wcale nie zapowiada się, aby w bliskiej przyszłości miało się to radykalnie zmienić. Panterka wygląda doskonale na niewielkich torebkach, które można nosić na przykład na przegubie ręki.